Veebruar 2021
E T K N R L P

Kooli /la hoolekogu 2020/21 õa.

1. Dagmar Hoder (kooli lastevanemate esindaja) - esimees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. Aire Arumäe (la lastevanemate esindaja) - aseesimees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Triin Pääbus (kooli lastevanemate esindaja) - protokollija, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. Aimar Helve (kooli lastevanemate esindaja), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5. Kadri Kunnus (la lastevanemate esindaja), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. Kadri Linder (kooli õpetajate esindaja), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. Merle Pähnapuu (kooli lastevanemate esindaja), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

8. Riina Soolo (la õpetajate esindaja), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

9. Aare Kolk (kooli pidaja esindaja), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoolekogu koosoleku protokoll (28.09.2020) - HK protokoll

Hoolekogu koosoleku protokoll (26.10.2020) - HK protokoll