Menüü

Kõpu Põhikooli söökla Kõpu Põhikool - Hommik Kaera-riisihelbepuder moosiga, tee. Lõuna Kanakaste, keedetud makaron, punase peedi salat, leib, koolipiim, õun. Õhtu Ühepajatoit hakklihaga, leib, piim. Hommik Mannapuder moosiga, tee. Lõuna Kodune seljanka, leib, koolipiim.
Mustikajogurt kamapallidega. Õhtu Munakaste, keedetud kartul, konservkurk, leib, tee. Hommik Neljaviljahelbepuder moosiga, tee. Lõuna Praetud paneeritud kala, keedetud kartul, koorekaste, tomati-sibulasalat, leib, hapupiim, koolipiim. Õhtu Piima-riisisupp, vl toorjuustu-singikreemiga. Hommik Puder moosiga, tee. Lõuna Köögiviljapüreesupp kanaga, leib, koolipiim.
Karamellkissell moosiga.
Mandariin. Õhtu Kartulipuder lihakastmega, hiinakapsa-kurgisalat, leib, tee. Hommik Riisihelbepuder moosiga, tee, Lõuna Mulgikapsad, keedetud kartul, leib, joogijogurt, koolipiim. Õhtu Riisimakaroni-vorsti-kurgisalat, viiner, leib, tee. Hommik Lõuna Õhtu Hommik Lõuna Õhtu