Menüü

Kõpu Põhikooli söökla Kõpu Põhikool - Hommik Kaera-riisihelbepuder moosiga, tee. Lõuna Makaroni-hakkliha-tomatiroog, päikesesalat, leib, koolipiim, lillkapsas. Õhtu Lihakaste, keedetud kartul. konservkurk, tee, leib. Hommik Mannapuder moosiga, tee. Lõuna Borš hapukoorega, leib, koolipiim.
Kakaopuding moosiga. Õhtu Külm kaste kurgi ja kodujuustuga, keedetud kartul, leib, tee. Hommik Täistera-kiirkaerahelbepuder moosiga, tee. Lõuna Valge kalakaste, kartulipuder, toorsalat, leib, jogurt, koolipiim. Õhtu Piima-riisisupp, vl keeduvorstiga. Hommik Neljaviljahelbepuder moosiga, tee. Lõuna Kana-nuudlisupp, leib, piim.
Riisilumi toormarjakastmega.
Vitamiiniamps. Õhtu Kartulipuder seasingi kuubikutega, köögiviljasalat, leib, tee. Hommik Riisipuder moosiga, tee. Lõuna Kanalihapallid porgandiga, keedetud kartul, värskekapsasalat, koorekaste, leib, koolipiim, õun. Õhtu Tatrapuder köögiviljadega, tomatisalat koorega, leib, tee. Hommik Lõuna Õhtu Hommik Lõuna Õhtu