Menüü

Kõpu Põhikooli söökla Kõpu Põhikool - Hommik Kaera-riisihelbe puder moosiga, tee. Lõuna Karrine kanakaste, riis, värskekapse-porgandisalat, leib, koolipiim, koolipuuvili-õun. Õhtu Kartulipuder singikuubikutega, leib, hapupiim, konservkurk. Hommik Mannapuder moosiga, tee. Lõuna Hapukapsasupp hapukoorega, leib, koolipiim.
Teekook. Õhtu Keedetud kartul, vorstikaste, hiinakapsa-kurgisalat, leib, morss. Hommik Kiirkaerahelbepuder moosiga, tee. Lõuna Keedetud kartul, stroogonov sealihast, hiinakapsa-värskekurgisalat, koolipiim/hapupiim, leib, Õhtu Piima-nuudlisupp, vl juustuvõidega. Hommik Riisihelbepude moosiga, tee. Lõuna Kalaseljanka hapukoorega, leib, koolipiim, pirn.