Uudised

Hea kooli teerajaja 2022 14. detsember linda.soots

Kõpu Põhikool on Hea kooli teerajaja 2022.


Teisipäeval. 13. dets 2022 tunnustati Tartus väärtuskasvatusega tegelejaid. Meie kool pälvis tiitli Hea kooli teerajaja 2022, meid tunnustati väärtuste märkamise ja ühiste väärtuspõhimõtete kujundamise eest. Oleme väärtuste teemas alles oma teekonna alguses. Kollektiivile on toimunud kaks koolituspäeva projekti "Väärtuste arendamine Kõpu Põhikoolis" raames, koolitust toetas Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond. 

Edasi jätkub töö juba kooli uute väärtuste arendamisega. 

 

Teisipäeval. 13. dets 2022 tunnustati Tartus väärtuskasvatusega tegelejaid. Meie kool pälvis tiitli Hea kooli teerajaja 2022, meid tunnustati väärtuste märkamise ja ühiste väärtuspõhimõtete kujundamise eest. Oleme väärtuste teemas alles oma teekonna alguses. Kollektiivile on toimunud kaks koolituspäeva projekti "Väärtuste arendamine Kõpu Põhikoolis" raames, koolitust toetas Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond. 

Edasi jätkub töö juba kooli uute väärtuste arendamisega.